642753-2025 - Resultaat
Nederland – Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement" – Assessments
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Assessments
Beschrijving: Zie het beschrijvend document. 2.800.000
Interne identificatiecode: CDR-1052769
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79630000 Personeelsdiensten, met uitzondering van plaatsing en "outplacement"
Aanvullende classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding, 79635000 Diensten van beoordelingscentrum voor aanwerving van personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht: Assessments
Beschrijving: Zie het beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie het beschrijvend document.