Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Veluwe (NL221)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Ermelo
Algemene informatie