643233-2023 - Mededinging
België – Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen – Raamovereenkomst in drie percelen voor levering van elektriciteit, garanties van oorsprong en injectie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst in drie percelen voor levering van elektriciteit, garanties van oorsprong en injectie
Beschrijving: De opdracht betreft een overheidsopdracht voor leveringen in de zin van art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten.De opdracht omvat drie percelen, zijnde:•Perceel 1: De levering van elektriciteit •Perceel 2: De aankoop van lokale garanties van oorsprong •Perceel 3: De injectie van elektriciteit afkomstig van decentrale productie
Interne identificatiecode: 10/19/2023 1:30 PM 3PID53 2023/026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: De levering van elektriciteit
Beschrijving: Perceel 1: De levering van elektriciteit
Interne identificatiecode: 2023/026
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: De aankoop van lokale garanties van oorsprong
Beschrijving: Perceel 2: De aankoop van lokale garanties van oorsprong
Interne identificatiecode: 2023/026 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: De injectie van elektriciteit afkomstig van decentrale productie
Beschrijving: Perceel 3: De injectie van elektriciteit afkomstig van decentrale productie
Interne identificatiecode: 2023/026 3