643255-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Onderzoeken naar asbest en zware metalen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderzoeken naar asbest en zware metalen
Beschrijving: Het inventariseren van asbest en zware metalen in onze assets.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 71621000 Diensten voor technische analyse of adviezen, 71631300 Technische controle van gebouwen, 71631400 Technische controle van technische installaties, 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest, 90660000 Diensten voor het verwijderen van lood
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1- Gebied oost
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Gebied West
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Gehele verzorgingsgebied