2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst kolkenreiniging 2024-2028 gemeente Alkmaar
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst (2 jaar met optie tot verlenging van 2x 1 jaar) voor het reinigen van kolken in gemeente Alkmaar. Zie de aanbestedingsdocumenten voor meer informatie. Hieronder een globale opsomming van de werkzaamheden: • Mechanisch reinigen van kolken; • Mechanisch reinigen van lijnafwatering / lijngoten; • Afvoeren en storten van RKG-slib; • Inzetten van werknemers en materieel. Zie bestek voor hoeveelheden gebaseerd op 1 jaar. Het areaal betreft in totaal ca. 32.000 kolken die 1 keer per jaar gereinigd moeten worden. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €1.000.000.
Interne identificatiecode: Bestek 2023-10
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90640000 Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Raamovereenkomst kolkenreiniging 2024-2028 gemeente Alkmaar
Beschrijving: De aanbesteding is niet verdeeld in percelen. De werkzaamheden moeten grotendeels integraal en gecombineerd worden uitgevoerd. Daarnaast verwachten we dat, gezien de beperkte complexiteit en omvang van de raamovereenkomst, het niet opdelen in percelen niet zal leiden tot het beperken van toegang voor het MKB. De werkzaamheden vinden tot slot allen plaats binnen de gemeente Alkmaar, opdelen in geografische gebieden zou ondoelmatig zijn en leiden tot meer (organisatorische) risico’s en kostenverhoging voor de aanbestedende dienst. Het areaal betreft in totaal ca. 32.000 kolken die 1 keer per jaar gereinigd worden. Zie bestek voor hoeveelheden gebaseerd op 1 jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst betreft €1.000.000.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee jaar, te weten de jaren 2024 en 2025. De opdrachtgever heeft het recht het contract met twee maal één jaar te verlengen, bij tevredenheid en mede afhankelijk van de beoordeling van de opdrachtnemer uit de Better Performance. Met de inschrijving op deze aanbesteding gaat de inschrijver akkoord met deze optionele verlengingen. De maximale duur is daarmee 4 jaar.