643304-2023 - Mededinging
België – Multimedia-uitrusting – Bestek met betrekking tot leveringen - inrichting van hybride vergaderruimtes in lokalen van de FOD Sociale Zekerheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten - Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek met betrekking tot leveringen - inrichting van hybride vergaderruimtes in lokalen van de FOD Sociale Zekerheid
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft de inrichting (levering, installatie en support) van technische apparatuur van hybride vergaderruimtes van de lokalen van de FOD Sociale Zekerheid. De gekozen procedure is de openbare procedure. Deze opdracht is niet verdeeld in percelen, maar bestaat wel uit verschillende posten: • Post 1: De realisatie van de installatie in zaal Saman • Post 2: De realisatie van de installatie in zaal Faro • Post 3: De realisatie van de installatie in zaal Juntos
Interne identificatiecode: 2023-ICT-inrichting hybride vergaderruimtes
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32322000 Multimedia-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-ICT-inrichting hybride vergaderruimtes - 1
Interne identificatiecode: 1