2. Procedure
Procedure
Titel: Middelgrote Veegmachine
Beschrijving: Het betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van een nieuwe middelgrote veegmachine inclusief garantie. De gemeente is op dit moment in bezit van één veegmachine. Dit voertuig zal vervangen moeten worden. -
Interne identificatiecode: FICA69833
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
Aanvullende classificatie (cpv): 34921000 Uitrusting voor wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van een nieuwe middelgrote veegmachine inclusief garantie. De gemeente is op dit moment in bezit van één veegmachine. Dit voertuig zal vervangen moeten worden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst biedt de mogelijkheid om deze met tweemaal voor één jaar te verlenging, dit onder gelijkblijvende voorwaarden.