643336-2023 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Raamovereenkomst Aanneming Relighting II
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Aanneming Relighting II
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het plaatsen van verlichtingsinstallaties
Interne identificatiecode: VEB-EE_2023_0_032
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VEB-EE_2023_0_032 - 1
Beschrijving: Deelopdrachten met een verwachte totale waarde ≤ 100.000 euro, excl. BTW – zone West
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316000 Installeren van verlichting en signaleringssystemen
Perceel: LOT-0002
Titel: VEB-EE_2023_0_032 - 2
Beschrijving: Deelopdrachten met een verwachte totale waarde ≤ 100.000 euro, excl. BTW – zone Oost
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: VEB-EE_2023_0_032 - 3
Beschrijving: Deelopdrachten met een verwachte totale waarde > 100.000 euro, excl. BTW, met voorafgaande studie – zone West
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: VEB-EE_2023_0_032 - 4
Beschrijving: Deelopdrachten met een verwachte totale waarde > 100.000 euro, excl. BTW, met voorafgaande studie – zone Oost
Interne identificatiecode: 4