643817-2024 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen – Levering van Containervoertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Containervoertuigen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de levering van containervoertuigen. Hierbij zijn de containervoertuigen onderverdeeld in de volgende types: 1. Containervoertuigen haakarm 8x2 2. Containervoertuigen kraanhaak 4x2 3. Containervoertuigen kraanhaak 6x2 4. Containervoertuigen kraanhaak 8x2 5. Containervoertuigen portaal 4x2 6. Containervoertuigen portaal 6x2
Interne identificatiecode: 6-2024
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen, 34142000 Kranen en containerladers, 34210000 Voertuigcarrosserieën, 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan, 42414410 Kranen voor vrachtwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0000