Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50230000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor wegen en andere uitrusting
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde