2. Procedure
Procedure
Titel: Europese Aanbesteding Verbruiksmateriaal Leermiddelen voor Stichting IRIS
Beschrijving: Levering van verbruiksartikelen horende bij de leermiddelen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 22800000 Registers, handelsboeken, ordners, formulieren en overige gedrukte kantoorartikelen, van papier of van karton
5. Perceel
Perceel: LOT-0000