643977-2026 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Landelijk - Het leveren van IoT Meetstations voor Gladheidssensoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Landelijk - Het leveren van IoT Meetstations voor Gladheidssensoren
Beschrijving: Leveren van IoT Meetstations voor Gladheidssensoren. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Leveren van IoT Meetstations voor Gladheidssensoren. Zie aanbestedingsdossier
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 maal een verlengoptie van 2 jaar