644149-2024 - Resultaat
België – Tankkaarten – Openbare procedure houdende de aankoop van brandstoffen, CNG en elektriciteit via tankstations en publieke laadpunten door middel van multimerkenkaarten voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure houdende de aankoop van brandstoffen, CNG en elektriciteit via tankstations en publieke laadpunten door middel van multimerkenkaarten voor het provinciebestuur Vlaams-Brabant.
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht betreft het leveren van brandstoffen, CNG en elektriciteit via tankstations en publieke laadpunten in België en in beperkte mate het buitenland door middel van multimerkenkaarten. Alle instellingen en diensten van het provinciebestuur Vlaams-Brabant dienen gebruik te kunnen maken van deze raamovereenkomst.
Interne identificatiecode: 2024012_R_Multimerkenkaarten_FAC
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30163100 Tankkaarten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024012_R_Multimerkenkaarten_FAC - 1
Interne identificatiecode: 1