2. Procedure
Procedure
Titel: Schuldhulpverlening 2026-2031
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000