644774-2025 - Resultaat
Nederland – Installatie van navigatie-uitrusting – 31193007 Nautische middelen schepen Rijksrederij
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31193007 Nautische middelen schepen Rijksrederij
Beschrijving: De dienstverlening voor en van nautische publicaties van o.a. (maar niet uitsluitend), digitale en papieren kaarten voor zee- en waterwegen en, in beperktere mate, diensten voor onderhoud aan navigatiemiddelen voor de schepen en afdelingen en hun vaargebieden van de Rijksrederij. Zie het al ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving
Interne identificatiecode: 31193007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 51240000 Installatie van navigatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De dienstverlening voor en van nautische publicaties van o.a. (maar niet uitsluitend), digitale en papieren kaarten voor zee- en waterwegen en, in beperktere mate, diensten voor onderhoud aan navigatiemiddelen voor de schepen en afdelingen en hun vaargebieden van de Rijksrederij.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Herhaling van diensten