644798-2026 - Mededinging
Nederland – Receptiediensten – Receptie- en beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Receptie- en beveiligingsdiensten
Beschrijving: De Unie van Waterschappen wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van receptie- en beveiligingsdiensten. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht wordt geraamd op circa € 110.000,- exclusief btw per jaar. Indien alle verlengingsopties worden benut en de overeenkomst maximaal 96 maanden loopt, bedraagt de omvang circa € 880.000,- exclusief btw. De genoemde omvang is gebaseerd op de huidige situatie en slechts bedoeld als indicatie.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79992000 Receptiediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Unie van Waterschappen wenst een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het uitvoeren van receptie- en beveiligingsdiensten. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De omvang van de opdracht wordt geraamd op circa € 110.000,- exclusief btw per jaar. Indien alle verlengingsopties worden benut en de overeenkomst maximaal 96 maanden loopt, bedraagt de omvang circa € 880.000,- exclusief btw. De genoemde omvang is gebaseerd op de huidige situatie en slechts bedoeld als indicatie. De Unie van Waterschappen geeft geen omzetgarantie.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie de aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.