64489-2024 - Resultaat
België – Beheer van wagenpark – Meerjarige (96 maanden) gemengde opdracht 23LS617 van diensten voor de vernieuwing van de hardware, software en het onderhoud van het carsharingsysteem.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige (96 maanden) gemengde opdracht 23LS617 van diensten voor de vernieuwing van de hardware, software en het onderhoud van het carsharingsysteem.
Beschrijving: Meerjarige (96 maanden) gemengde opdracht 23LS617 van diensten voor de vernieuwing van de hardware, software en het onderhoud van het carsharingsysteem.
Interne identificatiecode: MRMP-L/S-23LS617-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Meerjarige (96 maanden) gemengde opdracht 23LS617 van diensten voor de vernieuwing van de hardware, software en het onderhoud van het carsharingsysteem
Interne identificatiecode: 1