645027-2024 - Mededinging
Nederland – Kluizen – Brand- en braakwerende opslagmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Brand- en braakwerende opslagmiddelen
Beschrijving: Binnen de scope van deze aanbesteding voor brand- en braakwerende opslagmiddelen vallen onder andere: • leveren wapenkluizen; • leveren sleutelkluizen; • Leveren brand- en braakwerende archiefkasten; • leveren maatwerkkluizen (bijvoorbeeld voor vuurwerk, drugs of C2000-middelen); • Installatie van alle te leveren Producten op kantoorlocatie of bij medewerkers van opdrachtgever thuis, inclusief eventuele verankering; • reparaties (correctief onderhoud) aan o.a. de bovenstaande producten; • verhuizen/(ver)plaatsen van o.a. de bovenstaande producten De Opdracht geraamd op € 1.500.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen. De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief de opties tot verlengingen en bedraagt €3.000.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: IUC24-603
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44421300 Kluizen
Aanvullende classificatie (cpv): 44421000 Gepantserde of gewapende kluizen, brandkasten en deuren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Brand- en braakwerende middelen
Beschrijving: De gehele opdracht in 1 perceel. De Opdracht geraamd op € 1.500.000,- exclusief btw voor de volledige looptijd van de raamovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen. De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief de opties tot verlengingen en bedraagt €3.000.000,- exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties