645367-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie – Inhuur groenmedewerkers
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur groenmedewerkers
Beschrijving: De gemeente Gooise Meren nodigt u uit om mee te doen aan de aanbesteding Inhuur beheer en services. Bij team Groenbeheer komt het regelmatig voor, dat er op korte termijn behoefte is aan inhuur personeel ten behoeve van beheer en services, met name ten behoeve van groen onderhoud. Deze behoefte ontstaat in geval van ziekte, opvang seizoenspieken, invulling flexibele schil of overbrugging vervulling van een vacature. 600000 ex BTW
Interne identificatiecode: 2026/Z1535045
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79623000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Projectmatige opdrachten incidenteel mogelijk.