2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van bewakingsopdrachten voor het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Beschrijving: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van bewakingsopdrachten voor het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 2024046_R_bewaking_FAC
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024046_R_bewaking_FAC - 1
Interne identificatiecode: 1