645585-2024 - Resultaat
Nederland – Telecommunicatiediensten – Telefonie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Telefonie
Beschrijving: Het leveren van mobiele telefonie en data abonnementen ten behoeve van de medewerkers van het Graafschap College en de ondersteuning van de team I&I. De team I&I beheert de mobiele telefonie en data voor haar interne klanten. Alle bestellingen, wijzigingen en incidenten worden door het team afgehandeld. Voor de communicatie met de interne klanten heeft het team een centrale Servicedesk. De omvang van de opdracht is af te leiden uit 1040 mobiele gebruikers met ieder een individueel mobiel nummer of een data-only abonnement en de omvang van de afgelopen jaren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1