646011-2026 - Resultaat
België – Veilingdiensten – Groepsaankoop raamovereenkomst voor het aanstellen van een veilinghuis
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor het aanstellen van een veilinghuis
Beschrijving: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het aanstellen van een veilinghuis voor de online verkoop van goederen (met inbegrip van een kijkdag) voor de looptijd van 48 maanden, aan de besturen verspreid over het werkingsgebied van IOK en die lid zijn van de intergemeentelijke aankoopdienst van IOK. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn, niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid IOK op basis van onderhavig bestek, de voormelde besturen vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne identificatiecode: 202506VEI_LB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342400 Veilingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79957000 Diensten voor het organiseren van veilingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 202506VEI_LB - 1
Interne identificatiecode: 1