64610-2023 - MededingingNederland-Helmond: Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
AV-middelen raadzaal en commissiekamers
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Het aanschaffen van AV-middelen t.b.v. het ondersteunen (en livestreamen) van raadsvergaderingen en commissievergaderingen in het Huis voor de Stad + het faciliteren van hybride raadsvergaderingen en commissievergaderingen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 550 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32321000 Televisieprojectie-uitrusting, 32321200 Audiovisuele uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting, 51000000 Installatiediensten (uitgezonderd software), 51300000 Installatie van communicatie-uitrusting, 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding