2. Procedure
Procedure
Titel: Luchtvaartaansprakelijkheid
Beschrijving: skeyes heeft de intentie om middels onderhavige opdracht een contract af te sluiten voor een verzekering burgerlijke aansprakelijkheid die voortvloeit uit de activiteiten van skeyes. De opdracht bestaat uit twee (2) percelen: - Perceel 1 Verzekering van de Burgerlijke Aansprakelijkheid voortvloeiend uit de luchtvaartactiviteiten en taken als Belgisch luchtverkeersleider en dienstverlener voor luchtvaartnavigatie; verzekerde limiet van (minimum) 1.250.000.000,- EUR per schadegeval en per jaar voor productaansprakelijkheid; inclusief Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52E) met een verzekerde limiet van (minimum) 250.000.000,- USD per schadegeval en per jaar. - Perceel 2 Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52G); verzekerde limiet van (minimum) 1.000.000.000,- USD per schade en per jaar in excedent van 250.000.000,- USD (eerste polis).
Interne identificatiecode: OA 2745
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2745 - 1
Beschrijving: - Perceel 1 Verzekering van de Burgerlijke Aansprakelijkheid voortvloeiend uit de luchtvaartactiviteiten en taken als Belgisch luchtverkeersleider en dienstverlener voor luchtvaartnavigatie; verzekerde limiet van (minimum) 1.250.000.000,- EUR per schadegeval en per jaar voor productaansprakelijkheid; inclusief Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52E) met een verzekerde limiet van (minimum) 250.000.000,- USD per schadegeval en per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OA 2745 - 2
Beschrijving: - Perceel 2 Verzekering Burgerlijke Aansprakelijkheid Oorlog en Terrorisme (waarborguitbreiding clausule AVN52G); verzekerde limiet van (minimum) 1.000.000.000,- USD per schade en per jaar in excedent van 250.000.000,- USD (eerste polis).
Interne identificatiecode: 2