646390-2024 - Resultaat
Nederland – Strooizout – 31193281: Wegenzout bulk 2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 31193281: Wegenzout bulk 2024
Beschrijving: De levering van wegenzout in bulk verdeeld over 3 percelen, inclusief het transport per schip naar de havens/kades nabij de centrale zoutloodsen. perceel 1 Utrecht (RWS) peceel 2 Raamsdonksveer/Stein (RWS/Prov. Limburg) perceel 3 Kampen (RWS) Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving
Interne identificatiecode: 31193281
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34927100 Strooizout
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Utrecht
Beschrijving: De levering van 55.000 ton wegenzout, inclusief het transport per schip naar de havens/kades nabij de centrale zoutloodsen Zie het reeds ingevulde veld m.b.t de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Raamsdonksveer en Stein
Beschrijving: De levering van 28.000 ton wegenzout, inclusief het transport per schip naar de havens/kades nabij de centrale zoutloodsen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Kampen
Beschrijving: De levering van 17.000 ton wegenzout, inclusief het transport per schip naar de havens/kades nabij de centrale zoutloodsen. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t de korte omschrijving.
Interne identificatiecode: 3