646477-2023 - Mededinging
België – Systeem- en technisch advies – TRANSFORMATIE VAN BIO'S APPLICATIELANDSCHAP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: TRANSFORMATIE VAN BIO'S APPLICATIELANDSCHAP
Beschrijving: . In het kader van de transformatie van haar applicatielandschap wenst BIO zich te laten bijstaan door een economische operator te verkrijgen voor de volgende opdrachten: - De implementatie van nieuwe bedrijfsprocessen met een focus op best practices om specifieke ontwikkelingen zoveel mogelijk te vermijden; - De implementatie van applicatieoplossingen zoals CRM, Workflow Management, reporting, enz. (niet-exhaustieve lijst) - De organisatie van de datamigratie; - De implementatie van een integratieplatform; - Levering van licenties; - Hosting van infrastructuur; - Diensten voor de onderhoud van de applicaties. Deze opdrachten kunnen verschillende vormen aannemen, hetzij tegen een vaste prijs, hetzij tegen prijslijst of een geplafonneerde prijslijst. De vorm van de hierboven genoemde opdrachten zal worden gedefinieerd in het bestek. Het valt niet uit te sluiten dat in het kader van deze opdracht andere specifieke taken zullen worden voorzien. Die taken zullen de vorm aannemen van bestellingen tegen prijslijst. De opdracht kan ook nieuwe diensten omvatten binnen het gebied van de opdracht die aanvankelijk niet waren voorzien onder de prestaties opgenomen in het bestek en diens bijlagen, maar die noodzakelijk zijn geworden voor de goede uitvoering van het programma en die niet konden worden voorzien bij het opmaken van het bestek. (zie selectieleidraad voor meer informatie)
Interne identificatiecode: 2023-9-OD
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72220000 Systeem- en technisch advies
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: . In het kader van de transformatie van haar applicatielandschap wenst BIO zich te laten bijstaan door een economische operator te verkrijgen voor de volgende opdrachten: - De implementatie van nieuwe bedrijfsprocessen met een focus op best practices om specifieke ontwikkelingen zoveel mogelijk te vermijden; - De implementatie van applicatieoplossingen zoals CRM, Workflow Management, reporting, enz. (niet-exhaustieve lijst) - De organisatie van de datamigratie; - De implementatie van een integratieplatform; - Levering van licenties; - Hosting van infrastructuur; - Diensten voor de onderhoud van de applicaties. Deze opdrachten kunnen verschillende vormen aannemen, hetzij tegen een vaste prijs, hetzij tegen prijslijst of een geplafonneerde prijslijst. De vorm van de hierboven genoemde opdrachten zal worden gedefinieerd in het bestek. Het valt niet uit te sluiten dat in het kader van deze opdracht andere specifieke taken zullen worden voorzien. Die taken zullen de vorm aannemen van bestellingen tegen prijslijst. De opdracht kan ook nieuwe diensten omvatten binnen het gebied van de opdracht die aanvankelijk niet waren voorzien onder de prestaties opgenomen in het bestek en diens bijlagen, maar die noodzakelijk zijn geworden voor de goede uitvoering van het programma en die niet konden worden voorzien bij het opmaken van het bestek.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72100000 Advies inzake hardware