2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop, levering en installatie van een toestel voor respiratoire 4-pflex toestel ( SARS-COV2, INFLUENZA A/B EN RSV) bepaling
Beschrijving: De opdracht betreft de levering van de benodigde instrumentatie, reagentia en verbruiksgoederen, evenals opleiding, onderhoud en technische ondersteuning van een geautomatiseerd moleculair diagnostisch platform voor de detectie en differentiatie van SARS-CoV-2, Influenza A/ B en RSV in respiratoire stalen met behulp van een multiplex real-time PCR (qPCR)), inclusief visualisatie van Ct-waarden. Het systeem dient gebruik te maken van een gesloten, single-use “sample-to-result” testcartridge waarin de volledige analytische workflow, inclusief staalvoorbereiding, amplificatie en detectie, geautomatiseerd wordt uitgevoerd. Het systeem is geschikt voor snelle respiratoire diagnostiek binnen de context van een klinisch laboratorium en moet kunnen worden gekoppeld met het LIS. Alle testresultaten moeten binnen een sample-to-result tijd van minder dan 45 minuten beschikbaar zijn. Zowel het instrument als de bijhorende testen moeten voldoen aan de geldende Europese regelgeving CE-IVDR. De geraamde afname bedraagt 5000 testen per jaar. De overeenkomst wordt afgesloten voor een initiële periode van vier jaar, met de mogelijkheid tot twee verlengingen van telkens twee jaar.
Interne identificatiecode: PPP0QV-2758/6114/2026/2758
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/2758 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur