See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het installeren, implementeren en ondersteunen van een geïntegreerd elektronische patiëntendossier software (EPD)
Beschrijving: Raamovereenkomst met 1 leverancier voor het installeren, implementeren en ondersteunen van een geïntegreerd elektronisch patiëntendossier software (EPD).
Interne identificatiecode: 25-001-IT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48814200 Patiëntenadministratiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 25-001-IT - 1
Interne identificatiecode: 1