647070-2024 - Resultaat
Nederland – Aanleg van snelwegen en wegen – LRN Deeltracé Leiderdorp
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: LRN Deeltracé Leiderdorp
Beschrijving: De opdracht omvat op hoofdlijnen: • Toevoegen derde rijstrook rechtdoor op zuidelijke rijbaan OSB ter hoogte van kruising ED (Engelendaal); • Toevoegen extra rechtsaffer op zuidelijke rijbaan OSB voor afslaand verkeer naar de ED; • Toevoegen van een ongelijkvloerse langzaam verkeerverbinding onder de ED door; • Vervangen van de bestaande Dwarswateringbrug door twee losse bruggen; • Betere inpassing van voorzieningen en bereikbaarheid van haltes voor Openbaar Vervoer; • Realiseren van geluidsreducerende voorzieningen; • Verlegging en bescherming Kabels en Leidingen (K&L); • Verdubbelen rijbanen OSB van 2x1 naar 2x2; • Verhogen snelheid op OSB van 50 km/h naar 70 km/h; • Bebouwde komgrens verplaatsen naar rotonde N445/ N446; • Toevoegen ongelijkvloerse langzaam verkeersverbinding ; • Aanpassingen aan de verkeersregelinstallaties en openbare verlichting; • Bijkomende werkzaamheden, zoals tijdelijke verkeersmaatregelen etc. Deze selectieleidraad heeft betrekking op het realiseren van werkzaamheden op de LRN Deel-tracé Leiderdorp, bestaande uit de tracédelen Engelendaal en Oude Spoorbaan.
Interne identificatiecode: A08.128B.2022
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: 1