2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud bomen gemeente Eijsden- Margraten 2026- 2028
Beschrijving: Gemeente Eijsden- Margraten gaat in 2025 de RAW-Raamovereenkomst onderhoud bomen 2025-2028 aanbesteden. -
Interne identificatiecode: EM-2025-04
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
Aanvullende classificatie (cpv): 77340000 Snoeien van bomen en heggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Eijsden- Margraten, hierna te noemen opdrachtgever, gaat in 2025 de RAW-Raamovereenkomst onderhoud bomen 2026-2028 aanbesteden. -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -