2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging KVM Wachtleiding PZ Leuven
Beschrijving: Vervanging van het KVM-systeem van de wachtleiding van de politiezone Leuven, inclusief levering en installatie van nieuwe computermonitoren.
Interne identificatiecode: 2024JG006-bis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024JG006-bis - 1
Beschrijving: Vervanging van het KVM-systeem wachtleiding PZ Leuven
Interne identificatiecode: 1