647194-2026 - Resultaat
Nederland – Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur – 2026/303/Audiovisuele middelen Raadzaal CU
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2026/303/Audiovisuele middelen Raadzaal CU
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het leveren, installeren, implementeren, beheren en onderhouden van de audiovisuele oplossing voor de raadzaal (en optioneel commissiezaal).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Wij hebben gekozen voor Openbare Europese procedure gezien de (mogelijke) waarde van de opdracht en om de procedure efficiënt en transparant te laten verlopen en een passende mate van mededinging te organiseren. Met deze procedure kiezen we ervoor om, binnen het wettelijke kader, de administratieve lasten zo laag mogelijk te houden en om een passende mate van mededinging te organiseren.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsstukken.