647591-2025 - Resultaat
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van beveiligingsdiensten voor: Vier kleinschalige opvanglocaties voor asielzoekers en een bestaande opvanglocatie voor statushouders. 0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Doorlopende vragenronde, verificaties, Assessments
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1