Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Applicatie planning en Control Cyclus
Referentienummer: 22.556-DBV
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72212422 Diensten voor ontwikkeling van opvolgingssoftware
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Den Haag (hierna: Aanbestedende dienst) is opzoek naar een dienstverlener (hierna Ondernemer) die haar (blijvend) ondersteunt om het verbeterpotentieel in het proces van de jaarrekeningcontrole te leren zien en daardoor ook aan te kunnen pakken, dit door middel van o.a. een applicatie met de meest optimale workflows.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 800 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding