647837-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Rioolreiniging en inspectie 2025-2028 Dijk en Waard
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolreiniging en inspectie 2025-2028 Dijk en Waard
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. reinigen van rioolstrengen b. inspecteren van rioolstrengen Voor een nauwkeurige omschrijving van de te verrichten werkzaamheden en eisen wordt verwezen naar het bestek 859763. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. reinigen van rioolstrengen b. inspecteren van rioolstrengen Voor een nauwkeurige omschrijving van de te verrichten werkzaamheden en eisen wordt verwezen naar het bestek 859763.
Interne identificatiecode: 859763
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf de definitieve gunning tot en met 31 december 2025, met de mogelijkheid, na wederzijdse instemming, 3 maal een optie tot verlenging van 12 maanden.