647880-2025 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Algemene natuurbeheerwerken via sociale tewerkstelling dienstjaren 2026 t.e.m. 2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Algemene natuurbeheerwerken via sociale tewerkstelling dienstjaren 2026 t.e.m. 2029
Beschrijving: Deze opdracht betreft algemene natuurbeheerwerken, soms in combinatie met regulier groenonderhoud, op verschillende locaties op grondgebied Kuurne, zijnde het blauw – groene netwerk van de gemeente: grote groenzones, grachten en beken, bloemenweides, …
Interne identificatiecode: PPP0BV-846/5126/Tech/CDef/2025/846
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Tech/CDef/2025/846_1