648110-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Vrijwillige transparantie - RIS Matching en Vroeg Eropaf
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie - RIS Matching en Vroeg Eropaf
Beschrijving: Aankondiging vrijwillige transparantie ten behoeve van het sluiten van een overeenkomst met Xxllnc. Het gaat om een opdracht softwareapplicaties RIS Matching en Vroeg Eropaf Looptijd van 48 maanden
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Softwareapplicaties RIS Matching en Vroeg Eropaf
Interne identificatiecode: 1