2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen en bedrijfskledij
Beschrijving: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst waarbij de voorwaarden van de opdracht worden overeen gekomen, die zullen worden in acht genomen bij het uitvoeren van de latere opdrachten. De raamovereenkomst schept een contractueel kader met betrekking tot het vastleggen van de voorwaarden van individuele opdrachten m.b.t. het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen en bedrijfskledij, die worden uitgevoerd voor Farys, De Watergroep en de aandeelhouders/partners van Creat en de deelnemers van Creat Services
Interne identificatiecode: ALL-24-003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 18143000 Beschermende uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ALL-24-003 - 1
Interne identificatiecode: 1