648396-2022 - ResultaatNederland-Rotterdam: Diensten voor het organiseren van evenementen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS Tijdelijk Onderkomen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Rotterdam heeft regelmatig behoefte aan tijdelijke onderkomen. Zodra de gemeente Rotterdam hieraan behoefte heeft buiten de door haar gesloten raamovereenkomsten kan een uitvraag in het DAS Tijdelijke Onderkomen worden uitgezet.
De Gemeente Rotterdam nodigt geïnteresseerde partijen van harte uit om zich eenmalig te registreren op het Negometrix platform. Vervolgens kunt u zich aanmelden voor het DAS Tijdelijke Onderkomen. U kunt zich aanmelden voor één of meerdere categorieën (kwalificaties) binnen het DAS Tijdelijke Onderkomen. Aan toelating tot het DAS Tijdelijke Onderkomen kan geen recht op opdrachten worden ontleend.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34512200 Cruiseschepen, 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten, 39114100 Stoffering, 39143000 Meubilair voor slaapkamer, eetkamer en zitkamer, 39151300 Modulair meubilair, 39200000 Meubilering, 39300000 Diverse uitrusting, 39522530 Tenten, 39717000 Ventilatoren en klimaatregelingsapparaten, 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen, 55100000 Hoteldiensten, 55500000 Kantine- en cateringdiensten, 70333000 Huisvestingsdiensten, 79710000 Beveiligingsdiensten, 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft, 85312000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij geen onderdak wordt verschaft, 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten, 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Gemeente Rotterdam nodigt geïnteresseerde partijen van harte uit om zich eenmalig te registreren op het Negometrix platform. Vervolgens kunt u zich aanmelden voor het DAS Tijdelijke Onderkomen. U kunt zich aanmelden voor één of meerdere categorieën (kwalificaties) binnen het DAS Tijdelijke Onderkomen. Aan toelating tot het DAS Tijdelijke Onderkomen kan geen recht op opdrachten worden ontleend.
Op 28-06-2022 heeft de gemeente Rotterdam een 4e kwalificatie toegevoegd aan deze DAS.