648537-2024 - Mededinging
België – Afdichtingsuitrusting – Expansiestoppen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Expansiestoppen
Beschrijving: Dit dossier behandelt de aankoop van expansiestoppen die worden gebruikt om de gasstroom in LD-distributieleidingen af te sluiten.
Interne identificatiecode: FLU24L016
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39360000 Afdichtingsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FLU24L016 - 1
Beschrijving: Dubbele expansiestoppen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: FLU24L016 - 2
Beschrijving: Rechte expansiestoppen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: FLU24L016 - 3
Beschrijving: Conische expansiestoppen en persstoppen
Interne identificatiecode: 3