648653-2022 - MededingingNederland-Groningen: Leermiddelen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DAS Leermiddelen VO
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Welkom op het DAS voor de levering van Leermiddelen voor het Voortgezet Onderwijs voor Stichting RENN4 te Groningen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van leermiddelen voor het voortgezet onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle leermiddelen voortgezet onderwijs die nodig zijn voor een organisatie als Stichting RENN4 met 2500 leerlingen en 840 medewerkers.