See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese openbare aanbestedingsprocedure voor de levering van leermiddelen voor primair onderwijs '24
Beschrijving: De Europese aanbesteding van leermiddelen po voor een aantal schoolbesturen dat lid is van SIVON. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 4,5 mln. euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 20241023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel A
Beschrijving: Perceel A betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting BOOR. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 2.700.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel B
Beschrijving: Perceel B betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Openbaar onderwijs Zwolle en van Stichting Prof. Dr. Leo Kanneronderwijsgroep. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 675.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel C
Beschrijving: Perceel C betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Scholengroep Perspectief. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 300.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel D
Beschrijving: Perceel D betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Stichting Samen tussen Amstel en IJ. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 680.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel E1
Beschrijving: Perceel E betreft de levering van leermiddelen voor het primair onderwijs van Aloysius Stichting Onderwijs Jeugdzorg. Dit perceel is onderverdeeld in 2 subpercelen: subperceel E1 en subperceel E2. De opdrachtwaarde wordt voor wat betreft de levering van leermiddelen geschat op +/- 150.000 euro per jaar inclusief btw. Dit bedrag is een raming en dient enkel ter indicatie, waaraan op generlei wijze rechten ontleend kunnen worden.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel E2
Interne identificatiecode: 6