648938-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Maken van bouwkundige ontwerpen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Logistiek Centrum Soesterberg
Referentienummer: 17837492
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
II.1.4.
Korte beschrijving
Realisatie van een Logistiek Centrum te Soesterberg waarbij zowel de logistieke inrichting als het gebouw en omringende buitenruimte, wordt ontworpen, gerealiseerd, onderhouden, gezamenlijk geopereerd en doorontwikkeld.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://negometrix.com/nl/instruction-page/leveranciers
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Realisatie van een Logistiek Centrum te Soesterberg
De Opdracht bestaat uit:
• Design
• Build (bouw) van gebouw en buitenruimten, de installatie van de warehouse inrichting en het werkend opleveren van de interface met het EWM dan wel het door de Aanbestedende dienst aangeleverde IT systeem bedoeld voor warehouse management;
• Maintain (onderhoud) van gebouw en buitenruimten, installaties, interne transportmiddelen;
• Operate (operatie) mede uitvoeren operatie Logistiek Centrum.
Het uitgangspunt van Defensie is dat het Logistiek Centrum een gezamenlijke inspanning van Defensie en de Opdrachtnemer is. De verantwoordelijkheden zijn in de figuur hieronder aangegeven. Defensie is eindverantwoordelijk voor het opgeleverde gebouw inclusief inrichting en buitenruimte en operatie van het LCS.