649100-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Zappelin app (beheer, onderhoud en doorontwikkeling)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Zappelin app (beheer, onderhoud en doorontwikkeling)
Beschrijving: De huidige overeenkomst met een ontwikkelpartij loopt af. Met deze aanbesteding wil de NPO de continuïteit van de Zappelin App op rechtmatige wijze waarborgen, en tegelijkertijd ruimte creëren voor doorontwikkeling en structurele verbetering van de bestaande applicatie, gericht op kinderen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Gezien de aard van de dienstverlening is voor een openbare procedure gekozen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72421000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie, 72422000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetserverapplicatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000