649193-2024 - Mededinging
België – Reinigingsdiensten – 2024-038 - Raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren, inclusief ramenschoonmaak
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 2024-038 - Raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren, inclusief ramenschoonmaak
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,…
Interne identificatiecode: 2024-038 RC Schoonmaak
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten, 90911200 Reiniging van gebouwen, 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-038 - 1 - Schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: Rabot – Blaisantvest/Brugsepoort-Rooigem/Mariakerke Bloemekeswijk/Sluizeken-Tolhuis-Ham Binnenstad/Elisabethbegijnhof-Prinsenshof/Muide-Meulestede-Afrikalaan/Sint-Amandsberg
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
Perceel: LOT-0002
Titel: 2024-038 - 2 - Schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: Dampoort/Ledeberg/Gentbrugge/Oud-Gentbrugge Nieuw-Gent/UZ Stationsbuurt Noord/Watersportbaan-Ekkergem
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2024-038 - 3 - Ramenschoonmaak
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft een raamovereenkomst voor het schoonmaken en onderhouden van gemeenschappelijke delen en kantoren in gebouwen die deel uitmaken van het patrimonium van Thuispunt Gent. Deze opdracht opvat tevens ramenschoonmaak. Onder gemeenschappelijke delen wordt o.a. verstaan inkomhallen, traphallen, liften, deuren, bergingen, garages,… Regio's: volledig patrimonium Thuispunt Gent
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen