649330-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud Stadspark Elisabeth Groen 2026-2033
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud Stadspark Elisabeth Groen 2026-2033
Beschrijving: De opdracht bestaat enerzijds uit het onderhouden en beheren van het park Elisabeth Groen door het uitvoeren van werkzaamheden zoals maaien van gras, watergangen en poelen, legen van afvalbakken en bestrijden van onkruid op verharding en anderzijds uit het adviseren en begeleiden van vrijwilligers. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a) Advies/onderhoud bomen; b) Advies/onderhoud (bos)beplantingen; c) Onderhoud gras- en kruidenvegetaties; d) Onderhoud terrein- en wegmeubilair; e) Onderhoud verhardingen; f) Reiniging/ afvalbeheersing; g) Werkzaamheden Flora en Fauna; h) Het uitvoeren van bijbehorende en bijkomende werkzaamheden. Onderhoud park. Voor de precieze werkzaamheden verwijzen wij u naar het bestek.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat enerzijds uit het onderhouden en beheren van het park Elisabeth Groen door het uitvoeren van werkzaamheden zoals maaien van gras, watergangen en poelen, legen van afvalbakken en bestrijden van onkruid op verharding en anderzijds uit het adviseren en begeleiden van vrijwilligers. Onderhoud park. Voor de precieze werkzaamheden verwijzen wij u naar het bestek.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging.