2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en installeren van een vul- en sluitmachine geconnecteerd met een crimping machine voor ampullen en vials voor de ziekenhuisapotheek
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: PXXXX Leveren en installeren van een vul- en sluitmachine geconnecteerd met een crimping machine voor ampullen en vials voor de ziekenhuisapotheek. Een toestel waar zowel (gesloten) ampullen als vials mee kunnen afgevuld en afgesloten worden. De af te vullen vloeistoffen zijn steriele oplossingen voor medicinale doeleinden. Dit toestel wordt bediend in een Cleanroom klasse B (ISO klasse 5) op 45Pa overdruk, heeft een geïntegreerd buffervat en kan voor en na begassen. Het toestel moet op 4 uur tijd 10.000 ampullen of vials kunnen vullen. De vulvolumes van de ampullen variëren tussen 1ml en 10ml, de vulvolumes van de vials variëren tussen de 1ml en 100ml. Dit toestel kan geconnecteerd worden met een crimping machine. Leveringsplaats: UZ Leuven leveren tussen 8u. en 16.30u. op weekdagen in het magazijn van de ziekenhuisapotheek op de campus Gasthuisberg te Herestraat 49 te 3000 Leuven.
Interne identificatiecode: PPP0WC-430/4625/P8239
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P8239_1