Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66110000 Bankdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Limburg (NL422)
Land: Nederland