2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-KERN SiR innovatieve oplossingen milieu-impact
Beschrijving: de overeenkomst is aangegaan voor 18 maanden, de duur van de overeenkomst inclusief alle verlengingsopties is 48 maanden.
Interne identificatiecode: 201865002.002.009
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1