2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud door derden 2025-2028
Beschrijving: Groenonderhoud door derden op het grondgebied van stad Diest voor de periode 2025-2028
Interne identificatiecode: FD\KGO\2024-026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: FD\KGO\2024-026 - 1
Beschrijving: Groenonderhoud door derden op het grondgebied van de Stad Diest voor de periode 2025-2028
Interne identificatiecode: 1